| FataCuBuff a întrebat:

TPU daca am fumat o tigare sau am tras un fum pot avea prbleme cu corzile vocale ca eu aunci cand cant cant frumos sau pot sa am probleme cu plamanii si TPU cand la cat timp sa fumez ca sa nu am probleme si atunci cand fumez imi intra fum dala si cand imi iese afara si ce sa fac ca sa imi iasa de tot cel mai bun raspuns funda si vot:X

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca vei avea probleme[multi cantareti fumeaza ca turcii si nu au nicio problema cu corzile vocale]

| SaTaRRaL a răspuns:

Nu mai fuma, o sa iti afecteze plamani nu o sa poti atinge note intalte si mai ales ca o sa iti afecteze viata