| Idk_Bianca_1994 a întrebat:

eu fumez de 1 luna si nu am absolut nicio idee cum sa trag in mine. eram cu o fata pe skype si fumam si mi a zis ca le pufai. am 19 ani deci nu vreau intrebari cu "iti strici sanatatea " si chestii d astea. explicati-mi cum pot sa fumez si sa trag in mine.
cand incerc sa trag in mine zici ca ma sufoc laughing)
nu pot sa trag in mine ca pe oxigen. explica-ti-mi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca nu poti sa tragi fum in tine, e clar ca tigara nu este de tine.
Strici orzul pe gaste laughing
Lasa-te de meserie happy
O zi buna happy

| Del1r1c2 a răspuns:

Cand tragi din tigara faci ca si cum ai trage aer in pietp(sau ceva de genul laughing ) si eu fumez de 3 ani jumatate si nu prea stiu cum sa iti explic. Sper ca te-am ajutat laughing)