| zxcvbm a întrebat:

Daca cineva tiar oferi un bilet de avion catre Spania, Grecia si Italia pe care bilet l-ai >>>alege?:::

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Si eu tot Spania.happy

14 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Trebuie sa ma decid intre Italia si Spania, ca in Grecia am fost, aleg Italia.

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Grecia :X

| Ana a răspuns:

Spania

| clauss a răspuns:

In grecia am fost, in Italia am fost, ramane spania si as alege SPANIA, OLE

| JeSa a răspuns:

As alege pentru Grecia. happy (dar cine sa-mi ofere aceasta ''bucurie''thinking)tongue pa, ca eu de asa visez day dreaming (Grecia, Grecia!)

| Marynna a răspuns:

GRECIA:X:X:X desi am fost de 5 ori pana acum in grecia, as merge in fiecare zi acolo...cateodata chiar visez ca ma voi muta acolo si voi trai in thessaloniki:angryiubesc orasu` ala, langa marebig grin). Grecia mi se pare o tara deosebitabig grin

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Grecia, este o tara minunata si chiar as vrea sa ajung acolo. Si in plus ca sa ajungi in Italia sau Spania nu dureaza mult timp, asa ca as alege cu siguranta Grecia.

| oanawww45 a răspuns:

Grecia big grin

| Yarinn a răspuns:

Grecia! Iubesc acea tara! Dar tu?

| KatherineSparks a răspuns:

Italia. Deja am facut asta (: [la modul serios, mi s-a oferit un bilet de avion spre Italia, dar fara alte optiuni cum ar fi Grecia sau Spania].

| anca943 a răspuns:

Spania deoarece imi place limba spaniola.

| zxcvbm explică:

Spaniatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania .

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grecia