| AAlinaaa a întrebat:

Daca cu cateva luni in urma am iesit la suc cu un baiat, si m-a condus acasa si ne-am sarutat, si azi mi-a spus ca vrea sa fiu fiica lui si el sa imi fie tata ce vrea sa insemne? Noi am mai vorbit asa ca prieteni buni, si chiar am avut o discutie ca e bine sa ramanem prieteni buni. Dar totusi de ce sa ii fiu fiica?laughing Stiti voi chestiile alea cu familia, in fine nici eu nu prea le am cu alea, dar am acceptatlaughing. Deci?

3 răspunsuri:
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Pai, v-ati sarutat inainte, sau dupa ce ati avut acea discutie despre prietenia voastra?
daca inainte de sarutul vostru, inseamna ca glumea cu aca discutie ori nu s-a putut abtine, si nu mai e valabila chestia cu prietenia, si inseamna ca e mult mai mult.
daca discutia a fost dupa sarut inseamna ca a fost o tentatie pe care a regretat-o apoi.
iar chesti cu fiica a fost o gluma sunt sigura, si probabil pentru ca vrea sa ramaneti doar prieteni, iar acest lucru dovedeste aceasta discutie

in general daca esti bf cu un baiat, acesta se gandeste ca daca ati fi impreuna, si se dovedeste ca nu sunteti compatibili, nu veti mai fi prieteni, iar el nu vrea sa strice o prietenie

mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El vrea sa-ti spuna ca nu vrea decat sa ramaneti prieteni.Doar atat.

| Alesssya a răspuns:

Pai poate el asa este obisnuit!laughing Si poate vrea sa fie cu tine dar acum numai stie cum sa iti zica. Si eu am patit asa am fost "frati" si apoi impreuna! Aproape orice prietenie duce la dragoste. Deciiiii stai linistita si vezi cum vor decurge lucrurile!:*