| anonim_4396 a întrebat:

Daca de exemplu eu ii postez o poza unui prieten de al meu de pe perete pe fb, prietenul x, pe care z nu il are la prieteni, z vede ce i-am postat lui x? Sper ca ati inteles ce intreblaughing

2 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Trebuia sa te exprimi mult mai clar :e foarte simplu z poate sa vada ce i-ai postat lui x numai daca x are la setari prietenii prietenilor si daca z e prieten cu tine atfel nu

| ishallhelpyou a răspuns:

X, y, z, tu esti X, prietenul Y, tipul care nu il are nimeni la prieteni Z.

x posteaza la y pe facebook o poza
z poate sa vada ce a postat daca:
- x sau y nu au setat profilul pe vizibilitatea doar prieteni
- z va are la prieteni pe unul dintre voi.

cam atat big grin