| Plecatadeparte a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva urmatoarele lucruri:
Deci cum fac la facebook cand o persoana pe care nu o am la prieteni sa zicem ca se uita, si sa vada doar profilul adica muzica, filme carti, si ce mai e pe acolo. fara sa vada pozele si ce am postat eu pe perete?
Adica la profil sa apara doar cele de sus si fara Wall, doar Info si Photos. Sper ca ati inteles la ce ma refer.Multumesc!

4 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Contul meu - Setari de confidentialitate, acolo ai tot ce vrei. cine vrei sa vada profilu' tau si cine nu happy
Sper ca te-a ajutat laughing

| ComputerGeek a răspuns:

Dai la ''Account'' in dreapta sus si apoi ''Privacy settings''winking

| LollyPoop a răspuns:

Da am inteles la ce te referi.hmmm...e cam complicat... sper ca vei intelegewinking
te duci in coltul drept sus la "contul meu" apoi la "setarile de confidentialitate" si sub niste stelute o sa apara "Personalizarea setărilor" si apoi iti setezi ce vrei si ce nu vrei sa se vada... fundita plss :d

| CBR600F a răspuns:

Dai la account (adica acolo unde e si log out) si alegi Privacy settings
si este si un tabel pe acolo. daca nu.ti convine cum sunt selectate toate alea cu photos, posts, family etc, vz ca 2 randuri sub Contact information scrie Customize settings happy
dai acolo si dupa selectezi tu toate alea cum vreiwinking