| WTFuck a întrebat:

Daca debia astept sa se intoarca inapoi prietenul meu, inseamna ca sunt obsedata nu vb ff mult despre el doar astept sa se intoarca nu e exagerat nu?

Răspuns Câştigător
| byencutza95 a răspuns:

Nu, nu este exagerat chiar deloc. esti doar indragostita de el, ai sentimente puternice pentru el si asta este ceva frumos. si prietenul meu este la tara si astept sa se intoarca, ca sa ne vedem. bafta! happy

2 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Nu, este absolut normal sa iti fie dor de el daca tii la el. Nu este un semn ca ai fi obsedata de el dar pur si simplu este normal.happy

| Lavinia_4454 a răspuns:

Din punctul meu de vedere NU! Nu este deloc exagerat.Cred ca iti este doar dor de el happy