| andreiutza_1879 a întrebat:

Daca eu sunt in zodia Balanta si prietenul meu tot Balanta, Ne potrivim? Avem amandoi ochii verzi, si avem aceeasi fire nebuna si plina de tupeu, doar ca mi se pare ca el e mai retras, el e mai mare decat mine cu cativa ani. As vrea un raspuns cat se poate de rapid. NE POTRIVIM?

Răspuns Câştigător
| florrymiha a răspuns:

Buna andreiutza! In primul rand eu sunt berbec si se zice ca eu ma potrivesc cu balanta dar in cazul meu e chiar opusul, si eu am descoperit ca ma inteleg tot cu berbecii. Eu consider ca odata ce sunteti aceleasi zodii, aveti cam acelasi caracter si aveti multe sanse ca sa va potriviti. Pe de o parte e mai bine ca unul dintre voi sa fie putin mai retras pentru ca daca amandoi sunteti mai incapatanati si mai tupeisti, se pot crea certuri unele poate din niste motive neintemeiate, dar asa unu din voi va ceda mai repede decat celalalt.
Oricum varsta nu prea conteaza, daca voi va iubiti chiar nu conteaza daca e de varsta ta sau daca e mai mare decat tine.
Eu consider si chiar cred ca aveti f multe sanse sa va potrivit dar sa stii ca un rezultat f sigur il puteti da doar voi 2 pentru ca voi sunteti singurii care sa cunoasteti si pe voi dar cred ca si reciprocwinking
Oricum succes si poate, cine stie, poate sunteti potriviti.
Bay-bay~
:-H

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici compatibilitatea dintre zodii, www.elystar.ro
Pa, pa.

| Nymphetamine a răspuns:

Normal,sunteti perfecti unul pentru altul.

Dar nu inteleg o chestie. Daca e plin de tupeu cum e retras?straight face

| TheSearcher a răspuns:

Zodia nu are nici o legatura cu relatia dintre 2 persoane.Cat timp este iubire intre voi va potriviti. Chiar daca are el o fire mai retrasa. asa e firea sa ^^. daca il iubesti iar sentimetul e acelasi si din partea lui. fiti fericiti =). nu cred ca bunicii tai se uitai pe internet ( nici nu aveau ) sa vada daca se potriveste cu iubitul/iubita din cauza zodiei ^^.

| diana_9296 a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/balanta/balanta.php
uite aici... sper ca ti-am fost de ajutor:)

| bianca_3422 a răspuns:

Clar! balanta tot timpul se portiveste cu balanta (de asemenea si cu gemenii leii si varsatorii si au o anumita APATIE pentru capricorni)