| DeeeaA a întrebat:

Ne potrivim daca suntem amandoi in zodia pestelui?
Funda pentru cel mai convingator raspuns:X.

Răspuns Câştigător
| xJuliusx a răspuns:

Compatibilitate intre zodiile
Pesti - Pesti

Va plac amândurora aceleasi lucruri, asa ca petrecerea timpului liber împreuna va fi probabil o bucurie reciproca. Creativi, nu va place sa lucrati cu program, iar ritmul lumii în care traim noi, ceilalti, va oboseste prea repede, asa ca probabil o sa stati mai mult pe acasa, acolo unde se poate visa si discuta în liniste.

Nevoia fiecaruia de liniste si armonie este respectata de celalalt, iar momentele de solitudine vor fi benefice si relaxante, nici unul nu-i va reprosa celuilalt ca viseaza prea mult (în sfârsit, cineva care întelege chestia asta cu visatul, draga Peste, un suflet-pereche!).

Un Peste va sti intuitiv ce vrea un alt Peste si, chiar si pe plan sexual, intensitatea va fi spirituala, o adevarata uniune a sufletelor.

Si totusi, nu uitati ca exista o conditie pentru ca aceasta legatura sa poata dura: un dram de realism si de simt practic. Daca reusiti sa adunati împreuna un dram, veti înota împreuna mult timp într-o calatorie magica.

Asadar, se poate? Fara îndoiala ca da, dar nu uitati: din când în când, mai faceti o vizita si pe Pamânt.

9 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Cel mai convingător răspuns este că zodiile n-au nicio legătură dacă voi vă potriviţi sau nu!

| NicolaVlad a răspuns:

Nu conteaza zodiile tongue daca zodia e aceeasi nu insemna ca sunteti mai apropiatibig grin si eu am niste prietene aceeasi zodie si sunt paralele in toate punctele de vedere fata de minetongue

| laura_7620 a răspuns:

Da,va potriviti foarte bine.Pestele sa ptriveste si cu zodiile de apa sau de pamant, in special cu fecioarele.

| Aesir a răspuns:

Va potriviti daca va intelegeti bine, daca aveti multe in comun, daca va asemanati nu conteaza zodiacul deloc. E doar o superstitie mai moderna chestia asta, sfatul meu este sa nu te iei dupa zodiac pentru ca nu este un punct bun de reper in nici o situatie. Cel mai bun raspuns o sa il primesti cu siguranta in timp daca va potriviti... bafta

| danu_1063 a răspuns:

Nu. daca amindoi sinteti din aceiasi zodie nu

| xDianne a răspuns:

Eu nu cred chestiile astea cu zodiile. Iubirea nu e dupa ele, asta o simti cu adevarat. Astea sunt banalitatioh go on.

| Lori34 a răspuns:

Si eu sunt zodia pesti...dar nu conteaza iubirea e vesnica nu tine cont de zodii ok?

| Katakimiku a răspuns:

Deja ai raspuns singura! ""cel mai convingator raspuns:X"" dupa funda pentru e puuuunct!