| Bubble a întrebat:

DAca fac exercitii aerobic de pe net (youtube) de slabit...repetat dupa ce voi slabi (daca chiar se poate slabi asa) voi avea abdomen plat? sau patratele?:| Vad ca le face o fata. dar sper sa fie pentru fete.
http://www.youtube.com/watch?v=zHt_aZYH0Jk
http://www.youtube.com/watch?v=U6zKpB-4X8w [ asta e petru fesieri-picioare]Daca le fac in fiecare zi o sa se faca muschi in picioare? se vor vedea urat?
Am cam lungit. pe scurt
Voi cum ati slabit?[acasa]

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Plat, patratele vei avaea daca faci sala

4 răspunsuri:
| Adya20 a răspuns:

Daca faci acasa singura e mai mult pentru mentinere. dar sfatul meu este sa mergi totusi la sala daca vrei patratele! Acasa nu vei reusi sa ai patratele crede-ma! si iti mai recomand ceva care merge si iti face si corpul frumos! Mergi la cursuri de dans, vei fi relaxata.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Fa mult sport!

| clauclau_6191 a răspuns:

Daca sti sa folosesti cratima ai si patratele, noi iubim si grasele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie numarul 18 ca o suma de 8 numere care contin ca cifra numai cifra 1