| cristitipu a întrebat:

Daca faci sport cresti mai repede? Si daca ridici greutati des, cand esti mic risti sa nu mai cresti? FUNDA! (vreau sa raspunda doar specialistii)

1 răspuns:
| Mihaela_4701 a răspuns:

Nu sunt specialist.dar poate te va ajuta raspunsul meu...da asa e.boxul si trasul de fiare cum se zice.incetinesc procesul de crestere. dar daca tii sa practici asa ceva.il poti combina cu un sport precum baschet sau hambal.sunt foarte bune pentru a te inalta.