| Zberk a întrebat:

Daca folosesc uleiul de ricin intr-o luna cati cm imi creste? ( sunt baiat )

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti creste ce?

| SkyPilot a răspuns:

Nici unul. Astea sunt povesti. Iti creste cat ti-ar creste si fara ulei de ricin.

| Silvia93 a răspuns:

Depinde si ce mananci, daca mananci sanatos poate creste pana la 4 cm pe luna
dar in medie cam 2 cm

| Pătrunjăl a răspuns:

De regula, parul creste cam 1-1.5 cm pe luna. Daca iti faci o masca din galbenus de ou, ulei de ricin si vitamina A(si poate cateva picaturi de ulei de masline) iti va creste mult mai mult.