| adylex a întrebat:

Daca fosta iubita tia parasit ca vroiai sa te sinucizi si a varsat multe lacrimi, se va intoarce la tine?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| omik a răspuns:

Depinde de tine, depinde cum te vei purta cu ea

| Biskuit3 a răspuns:

E posibil sa se intoarcawinking

| tyutryt a răspuns:

Am vazut multe cazuri ca al tau.Te-a parasit, nu pentru a se da mare sau a se proteja ci se simtea vinovata.Ai facut o mare gafa dar exista o speranta daca ii dai sentimentul de siguranta.Ti-a frant inima inainte sa i-o frangi tu pe a ei. Daca o cunosti intr-adevar atunci nu te lasa batut pentru un lucru banal, incearca sa te impaci, fii o fire ambitioasa si poate rezultatul va fi unul mai bun decat te asteptai.