| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Daca fumez in baie pe geam si dupa fac un dus se mai simte mirosul? Daca da cum as putea fuma in casa fara sa ma prinda parintii?

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Dupa ce fumezi incearca sa te speli pe dinti sau sa mesteci o guma, asa iti vei acoperi mirosul de tigara si nu se v-a prinde nimeni.

| Yuly_Iulian_1994 a răspuns:

Pai, cel mai sigur mod e sa nu fumezi in casa...sau daca chiar tii sa fumezi cumpara un parfum pentru camera si dupa ce fumezi dai prin camera cu el si nu se mai simte...dar cel mai bine nu fuma in casa.happy

| bubulina2012 a răspuns:

Nu se mai simte. dar trebuie sa faci dus cu apa fierbinte, ca sa se formeze abur. dupa ce s.a format aer, fumezi linistit, dupa iti faci dus, dupa ce ai terminat, deschizi geamul si te speli pe dinti si pe maini bine cu sapun(ca sa nu iti miroasa mainile). Eu asa fac de un an si nu m-au prins laughing). Nu merge cu odorizant de camera, tot se simte, pus ca o sa mirosi si tu

| ChocolateFeelings a răspuns:

Indicat ar fi să nu fumezi deloc, mai ales în casă. Dacă faci duș nu o să te ajute cu nimic, bine ar fi să mesteci după gumă și să lași geamul la baie deschis. Dacă nu, încăperea nu o să se aerisească și o să se identifice ușor mirosul de ars.

| MiXtY1235 a răspuns:

Mai bine nu, nu fuma la varsta ta...Plus ca e posibil sa ramana o tigara aprinsa si sa te prinda parintii.