| VictorMihail1990 a întrebat:

Cum sa fumezi in casa fara ca părinții sa simtă mirosul? Uneori mai fumez noaptea la mine prin camera, si chiar daca deschid geamul tot se simte. Îmi puteți da va rog, niste sfaturi?

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Foloseşte parfum de cameră. Mănâncă madarine, portocale sau foloseşte mentă.Mai absoarbe din miros. Încearcă să acoperi mirosul de ţigară cu esenţe tari.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai fuma in casa, orice fumator simte mirosul imediat

| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu este posibil.

| AtateaConditii a răspuns:

Eu zic sa fumezi numai in preajma prietenilor ( ca sa vada ca woai ce fumeaza asta e misto rau de tot) si le spui ca fumezi si acasa. Si asa faci economie la tigari + faimă. CUm de nu te-ai gandit la asta?

| frostxtq a răspuns:

Daca parintii tai sunt nefumatori atunci vor simtii mirosul orice ai face.
eu nu locuiesc cu parintii si nici nu fumez in casa, cu toate acestea mama mea fiind nefumatoare a spus ca o simte pe catelusa mea ca miroase a fum.

| ThePayback a răspuns:

Foloseste parfum.