| anonim_4396 a întrebat:

Daca fumez, si totusi mananc la fel ca inainte sa fumez, slabesc? Pentru ca NU vreau sa slabesc. A, da, si fumez de obicei slimsuri pentru ca nu sunt asa tari.

4 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Nu slabesti dar nu mai fuma. iti afecteaza inima, plamanii, ficatulhappy

| SlowLikeSnow a răspuns:

De slabit slabesti daca fumezi de mult timp si des. dar cand o sa te lasi de fumat daca te vei lasa o sa te ingrasi crede-ma ca stiu foarte bine

| Runa100 a răspuns:

Nu. fumatul, din cate stiu eu, nare nimic cu slabitul.doar cu plamanii. si alte cateva organe, dar nimic cu slabitul. mai ales ca fumezi tigari care nu sunt asa tari...mananca linistit/a cum mancai inainte sau cum vrei tu. :-)

| WalterWhite a răspuns:

Probabil ca vei slabi sau iti vei mentine silueta dar sigur ca nu o sa te ingrasi.