| raduspace10 a întrebat:

Daca fumez tigare electronica risc sa ma miroase ai mei?

5 răspunsuri:
| Annamaria21 a răspuns:

Nu mirosi a fum de țigară, cel mai probabil mirosi a arome, gen a cirese, vanilie

| Nix15 a răspuns:

Nu prea miroase, sa nu fumezi inainte sa pleci acasa

| CristiRx8 a răspuns:

Da, tot o sa miroasa. Eu ti-as recomanda sa nu fumezi deoarece o sa traiesti cu 10-15 ani mai putin decat cei nefumatori, depinde de imunitate.

| Annamaria21 a răspuns (pentru CristiRx8):

Si ce? Nefumatorii nu pot muri din anumite boli? Stai linistita, ca daca fumează asta nu inseamna ca moare înaintea ta

| raduspace10 explică (pentru Annamaria21):

Eu oricum fumez la plictiseala si in perioade de stres. Efectiv nu ma consider fumator laughing. Adica nu stiu cum dar nu simt deloc nevoia sa fumez, o fac asa la plictiseala