| IonutValeriu a întrebat:

Daca iau pastile de testosteron, pot păți ceva grav? Am auzit ca daca ai testosteron in corp mai mult ai alta incredere in tine, iti e mai usor sa vorbesti cu fetele, chestii de genul. E adevarat?

2 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Nu stiu daca o pilula iti da mai multa incredere. Dar stiu ca de la surplus de testosteron poti avea dereglari hormonale. Nu e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrurile de care vorbești de la minte pleacă. La minte trebuie să lucrezi, la felul de a gândi și a fi. Degeaba bagi în tine testosteron.