| anonim_4396 a întrebat:

Daca iau sub 5 la evaluarea națională pot intra la liceu? știu că anul trecut la liceul unde as vrea eu turism și alimentație s-a intrat și cu 3 și 4, media de admitere, media mea ar ieși cam 5, îmi poate spune cineva daca pot intra cu media de admitere 4 sau 5? dau funda.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti intra daca media de admitere iti va permite si cred ca vei intra, avand in vedere media cu care s-a intrat anul trecut.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, vei fii repartizat la cele mai slabe licee, pe unde au mai ramas locuri libere.

| tasr123 a răspuns:

Mai bine du-te si da cu sapa pe camp, ai sa fii mai folositor