| McClod a întrebat:

Daca ii furnizezi cuiva o poza cu buletinul tau ce poate face cu ea?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Poate face caterinca de mutra ta

| pufulescu a răspuns:

La ceva rau te referi? Te poate da in judecata pentru fapte imaginare fiindca iti cunoaste toate datele personale.

| BadAngel3 a răspuns:

De ce i-ai da cuiva o poza cu buletinul tau? Nu are sens...

| McClod explică (pentru BadAngel3):

A fost salvata pe un cont de drive cu mai multe imagini si i-am dat cuiva sa descarce niste poze de erau pe acolo si cred ca a luat si poza aia si are o minte diabolica eu o foloseam la conturi la pariuri si cazinouri online

| Decicumzici a răspuns:

Nu prea multe. E mai valoroasa adresa ip decat buletinul =)

| madymeow a răspuns:

Cont bancar

| McClod explică (pentru madymeow):

Se face doar cu semnatura titularului, nu poti face asa onlinewinking trebuie mers la banca