| Overom a întrebat:

Daca las buletinul cuiva poate face ceva rau pe numele meu?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea poate ca de aia are buletinul poza

| hummmer a răspuns:

Daca-i vreun camatar sau interlop, da. Abonamente la telefonie mobila sau alti furnizori, datorii, tepe, mici credite, vanzare de identitate.Depinde cum se descurca

| Ctmfresh28 a răspuns (pentru hummmer):

Ce tare esti rolling on the floor

| Overom explică (pentru hummmer):

Nu Doamne fereste de camatari sau interlopi nici vorba nu am eu treaba cu ei

| hummmer a răspuns (pentru Ctmfresh28):

Zi ca nu-i asa:p

| hummmer a răspuns (pentru Overom):

Atunci nu ai de sa-ti faci griji, totusi de ce ne-ai mai intrebat?

| Overom explică (pentru hummmer):

Vad ca, cam insisti pe tema asta prea te umfli in pene nu te-am intrebat pe tine, poate raspunde oricine in primul rand, in al doilea am intrebat de curiozitate sa vad daca se poate intampla ceva gene sa faca rata pe numele meu si ceva de genul. nu mai fiti rai pe net, ca fata in fata oh go on

| hummmer a răspuns (pentru Overom):

Unde vezi tu umflat in pene? Ai intrebat, ti-am raspuns fiindca stiu indivizi care au facut averi din buletinele altora si bietii oameni pacaliti si-au vandut casele sa plateasca datorii.

| Overom explică (pentru hummmer):

La mine era cazul sa il las unui prieten si totusi mi-am luat o masura de siguranta putea-i sa zici asa din prima fara alte subiecte.

| Burdetiu a răspuns:

Nu pentru ca ai poza ta pe el si tu nu semeni ca el deci nu poate sa-ti faca niminc

| VladLungu a răspuns:

Poate sa faca imprumuturi sau abonamente pe baza CNP-ului tau.

| JesusIsLoveJesusIsLife a răspuns:

Doar sa intre in casa ta sau sa ia bani de pe cont laughing sau sa plece in alta tara sau sa fure