| Oxigenis a întrebat:

Daca imi cumpar un telefon la Cosmote. pot dupa aceea sa pun in el o cartela Vodafone fara probleme? MS!

4 răspunsuri:
| sergiu2 a răspuns:

Ca sa pui cartela de Vodafone in telefon de la cosmote trebuie mai intai sal deblochezi
du-te la din astia care repara telefoane si o sa til deblocheze ei
funda pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti,daca nu este codat in reteaua Cosmote.

| lunathemoon a răspuns:

Sigur ca poti. Si eu am luat de la Germanos(firma cosmote) si am pus cartela Orange.

| IulianaD a răspuns:

Da! Sa stii ca acelasi lucru l-am facut si eu si a mers fara probleme! SUCCES!