| VadSuneteAudCulori a întrebat:

Daca imi fac cont pe youtube asa-i ca nu trebuie sa platesc? ca una zice ca trebuie de la mine din clslaughing

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu, nu trebuie sa platesti nimic. Uite daca vrei sa-ti faci:
http://www.youtube.com/watch?v=VivN63wwKlY

| Alina0491 a răspuns:

Si eu mi-am facut cont. Nu se plateste. iti trebuie nr`ul de tel. insa nu se intampla nimic rau.

| Dariana a răspuns:

Stai calma nu platesti nimic, daca s.ar plati ceva nu ar fi atatia oameni logati. Fa. ti cont linistita nu te trage nimeni la raspundere!happy

| remusbb a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic
e gratis!
am si eu contwinking

| noname22 a răspuns:

Nu trebuie sa platestilaughing
si eu am cont si nu platesc nimic...

| DeiiaAgr a răspuns:

nu trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica nu tree dar e nasol ca trebuie sa dai nr de tel

| alexa123123123 a răspuns:

Normal ca nu trebuie sa platesti. poti sa-ti faci cont pe youtube free dar trebuie sa dai nr de telefon. Ei iti vor trimite un mesaj cu un cod, care trebuie sa-l verifici ca sa validezi contul.
cam asa e de cand o cumparat google-ul youtube.(daca vrei parerea personala, nu-mi place deloc asta.era mai bine acum 2 ani cand faceai contul fara sa dai nr de tel).

| PaulLa97lOveyou a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic. stai linistita. Eu cand mi-am facut contul youtube. nu mi-a trebuit nr. de telefon.

Fundaaa :*