| azuriu a întrebat:

Hei, daca vreau sa-mi fac cont pe youtube ce conditii trebuie sa indeplinesc, adica trebuie sa platesc?

Răspuns Câştigător
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Un chestionar de inscriere la google si dupa sa alegi numele la yutube cont este 100% gratuit dar daca nu ma insel iti va cere numarul de telefon pentru validare dar cred ca il poti evita. Sper ca ti-am fost de folos!

3 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Este gratuit, nu trebuie sa platesti nimic, decat sa completezi un formular de inscriere!

| EkaBuBu a răspuns:

Nu neaparat dar eu zic ca nu merita sa-ti faci deoarece si eu mi-am facut si a doua zi mi-a spus ca nu exista. Funa?

| LollypopMe a răspuns:

Nu costa din cate stiu...