| xSNGHOSTx a întrebat:

Daca imi fac cont pentru pariuri(uniber etc…) si il fac pe buletinul lui x (albert cristian rosu) ca sa scot banii (din aplicatie) ar trebui sa folosesc un card de credit cu acelasi nume? (albert…

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ai vrea totusi sa iei in considerare sa nu faci niciun cont? Pariurile si jocurile de noroc sunt doar o gaura neagra, inghitindu-ti toti banii. Chiar vrei sa ii lasi pe altii sa te imbogateasca de pe spatele tau, in asa maniera perfida?

| xSNGHOSTx explică (pentru dullcat):

Eu am intrebat altceva
si nu ma apuc de jocuri de noroc, ci voiam sa mai pariez uneori pe meciuri de fotbal care sunt 100% sigur ca o sa iasa
inf, puteai sa nu te obosesti sa imi raspunzi

| dullcat a răspuns (pentru xSNGHOSTx):

Ma obosesc sa raspund deoarece asa fac mereu pe aici cand apare acest subiect in discutie.Nu cunosc pe nimeni care sa fi jucat asa din distractie si sa fi ramas la nivel de distractie.Toti s-au dus in jos, deoarece asa porneste pentru aproape fiecare: ca o metoda de relaxare, dar se transforma in adictie. Faci cum doresti.

| darrio2007 a răspuns (pentru xSNGHOSTx):

„care sunt 100% sigur ca o sa iasa"!
Cum de esti asa sigur?

| xSNGHOSTx explică (pentru darrio2007):

Ba ce dracu mai răspundeți dacă nu îmi răspundeți la întrebare

| darrio2007 a răspuns (pentru xSNGHOSTx):

Si ăla e prost sa-ti dea tie cardul? Desi nu m-ar mira.
Cunosc multi care pariază si mai mult pierd decat castiga.
Apropo, vezi ca este Unibet nu uniber. Că tot ai clanta mare.
Hai, pa!