| Crisss22 a întrebat:

Daca imi place de cineva ce sa fac ca lui ii place de alta el ma considera o prietena da eu vreau mai mult de atat

Răspuns Câştigător
| marishkanu18 a răspuns:

Multi au aceasta problema. cel mai simplu zic eu ca este sa-i spui ce simti, daca va fi ceva intre voi va aprecia sinceritate si cred ca va va apropia daca nu veti fi impreuna macar esti impacata ca ai incercat Succes!

4 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Parerea mea este sa-i spui ceea ce simti pentru ca asta te va usura; dar in niciun caz sa te duci la el sa-i spui;,,te plac,vrei sa fii cu mine?'' sa fii mai explicida si sa-i spui ceea ce simti tu cu adevarat, iar daca acesta te va refuza cel mai bine e sa te indepartezi de el, si sa-l uiti...

| CryssCrySta a răspuns:

Fii sexy si te va placea.

| ααntoo a răspuns:

Heii'
uitee' te credstraight face
stiu cum e oh go on
pentru inceput.ar trebuii sa zic sa o iei ex. pe tipa pe care el o place.
vezi ce are ea.thinking
si n'ai tu;*
sau pentru inceput.
incearca sa iti schimbi look'u sau
sa faci ceva schimbat.
thinking
si sa'i povestesti de nu stiu ce baietiithinking
si poate'l faci geloss.thinking
incearcaa'!
mult succeslove struck!

| viorika_8883 a răspuns:

Nu ii arata ca il placi,fii mereu pe linga el,oricum odata si odata el se va indragosti de tine cit de putin, fiindca nu poti prieteni cu o persoana pe care o placi citushi de putin, asteapta pina intelege si el ca te place