| shim a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutorul vostru: este un baiat care-mi place, si el a recunoscut ca-i plac,, dar el se intilneste.eu nu vreau sa ma bag la ei, el ma considera o buna prietena, mii mi-e greu sa vorbesc cu el ca prieteni,, vreau sa-i zic ceva care l-ar ofensa si ne-ar dezlega fiindca el nici nu ma tine nici nu-mi da drumul,, va rog dati ceva sfaturi! merci

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca te place lupta pentru el fate mai frumoasa mai buna ca pr lui

| yonutz1 a răspuns:

Daca ii place de tine sa o lase pe prietena lui. Sau poti sa mai astepti putin poate o lasa fara sa ii zici. Sau renunta la el si cauta altul.

| bogdyi a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea dar spun:lasa-l in pace nu-i strica relatia ca la urma se vor incapa si sa fii si mai trista,asteapta pana se vor desparti sau fai tu sa se desparta, atunci sa-l inviti in oras sau ceva,,, Vezi tu ce faci bafta!