| shim a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutorul vostru: este un baiat care-mi place, si el a recunoscut ca-i plac, dar el se intilneste.eu nu vreau sa ma bag la ei, el ma considera o buna prietena, mii mi-e greu sa vorbesc cu el ca prieteni, vreau sa-i zic ceva care l-ar ofensa si ne-ar dezlega fiindca el nici nu ma tine nici nu-mi da drumul.Va rog dati ceva sfaturi! merci

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Cu cine se intalneste? La cine sa te bagi? Iti lipesc niste propozitii din intrebare.