| mireladiana1 a întrebat:

Daca imi place de un baiat care nici macat nu ma cunoaste, cum sa-i zic? sau cum sa ma apropiu de el. am primit sfatul ca sa ii scriu pe chat dar nu dintr-una ca il plac ci sa fiu apropiata de el ca o prietena intrebandu-l ce face cum e etc... dar sincer, nu am curaj pentru ca nu stiu cum e el si am o presimtire ca isi va bate joc de mine si mai e si din gasca dinaia care la fel, nu stie sa aprecieze nimic in afara de ceea ce e in legatura cu ei si prietenii ei. fata in fata nu pot sa vorbesc cu el din moment ce nici macar nu ma stie.

Ajutati-ma si va rog! Sa nu o faceti pentru funda. Faceti-o din bunatate.
VA MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| robyvalentin a răspuns:

Ai putea sa ii scrii pe chat sa sa il iei usor daca nu prea il cunosti.
si daca este unul dela mistocar cu fite-n el atunci ai putea sa o lasi balta macar nu o sa regreti ca nici macr nu ai vb cu el. si cine stie poate ai noroc sa fie unul dela bun happy ca mai sunt si destia. mult noroc.