| daniela_3499 a întrebat:

Daca imi place un baiat nou in scoala mea cum pot sa ma imprietenesc cu el?

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Danalove struck! Fa rost de la cineva de id-ul lui de mess sau intreaba-l cat este ceasul si apoi baga si tu intrebari de genu :"aaaa, tu esti tipu nou, cum te cheama?". Multa Bafta!^^

6 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el in primul rand.

| tzupy_1014 a răspuns:

Vorbeste cu cineva sa iti faca cunostinta cu el.

| Cristinnna a răspuns:

Nu te lasa incerca sa vorbesti cu el etc...dar niciodata sa nu`ti faci iluzii ca poate el nu vrea si se poate razgandii :un baiat nu te ia asa deodata intai sa vada si el ce fire ai tu si sa va cunoasteti mai bine

| daniela_3499 explică:

Pai imi place un baiat nou in scoala si nu stiu cum sa ma imprietenesc cu el.

| Gaby_5114 a răspuns:

Păi prima data ar trebui să-l întrebi cf sau să dai peste el accidental şi să-ţi ceri sczz şi vă împrieteniti sau cel mai bine să-ţi facă o prietenă cunoştinţă cu el

| mumulika a răspuns:

Pai este ft simplu mai intii ar trebui sa incerci sa-i atragi atentia, apoi sa faci cunostinta cu el si sa incerci sa fiti prieteni buni, iar dupa asta cred ca stii ce trebuie sa faci...incearca caci asta la mine se primeste