| crisscrissu a întrebat:

Imi place un baiat din scoala, dar u stiu cum sa intru in orba cu el. Adica il am pe facebook ca prieten, il vad zi de zi, dar adica nu vorbim si nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu el, sa ma imprietenesc cu el. Funda

5 răspunsuri:
| Andr3y007 a răspuns:

Incearca sa il intrebi ceva legat de unii profesori. eu unul ii zicea in fata unei fete, daca ma refuza asta era mergeam mai departe. dar la voi fetele e un pic diferit, desi ai putea sa ii zici in fata si aia ar fi

| IrinelRaducan a răspuns:

Spune-i ca vrei sa faceti temele impreunawinking. Cerei numarul' si fa chestia aia cu "ups nu esti Ioana[sau numele unei prietene dea ta]":
Uite asa happy :
TusickCe faci x?, stii mie imi place de Andrei. [x e prietena ta] [Andrei= cel de care iti placewinking ]
Si cred ca isi va da seamabatting eyelashes Funda?

| DarkAngelz a răspuns:

Eu sunt baiat si te asigur
1-daca are fire indrazneata si e pervers/nesimtit sau tupeist fa pe fata rea -ii va placea

2-daca e in banca lui e bun cu toata lumea are firea de...fraier(nu am alt sinonim) du-te la el si gaseste un subiect comun succes

| crisscrissu explică (pentru DarkAngelz):

Da, dar nu pot sa ma duc pur si smplu la ei si sa ii spun : Buna ce faci? Tu esti... Pentru ca nu ai cum sa te duci la unul cu care nu ai mai vorbit niciodata si sa vorbesti.

| DarkAngelz a răspuns:

Gaseste un subiect comun gen o tema un profesor orice si de acolo mai e
doar nu te astepti ca raspunsul meu sa te ajute in 2 secunde(fara suparare)