| mysterious1 a întrebat:

Daca intru la un liceu cu media de 7.91 si vreau sa ma transver la altu(Economic care cere 8.17) ma primeste?

Răspuns Câştigător
| kindy => andra a răspuns:

Da dar numai dupa un semestruwinking si conteaza media pe care o ai in semestrul acela

9 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Cred ca da...Doar ca e posibil sa trebuiasca sa oferi "o mica atentie" la inspectorat ca sa fii mai sigur/awinking

| OanaG a răspuns:

Daca mai sunt locuri neocupate bineinteles!

| alexutza_1725 a răspuns:

Daca sunt putini elevi, da, daca nu, nu

Răspuns utilizator avertizat
| Petronela a răspuns:

Te primeste doar daca mai sunt locuri libere

| sissi a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa ai medie mai mare decat ultimul care a intrat in clasa respectiva

| LOVEsick a răspuns:

Da. Dar trebuie sa fie locuri si sa ai media mai mare decat ultima medie din clasa in care te transferi. Si o sa trebuiasca sa dai niste diferente probabil.

| joker_1488 a răspuns:

Nu prea cred...

Ai putea avea o sansa daca ai media 10 la purtare si daca nu ai absente.

| mysterious1 explică:

Ms la toti!