| celmaibundinlume a întrebat:

Daca iti place de o fata cum poti sa ii arati ca o iubesti?

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, cu puţină sociabilitate poţi cuceri orice fată, şi băieţi cu simţul umorului au o mare importanţă fetelor şi sunt văzuţi foarte drăguţi de fete, într-o prietenie relaţie comunicarea este esenţialul, iar o scurtă plimbare prin parc lasă de dorit ceva dar totul trebuie pornit de la 0. Sigur te vei descurca fiecare persoană are stilul ei, şi ştiu sigur că te poţi descurca, niciodată să nu spui niciodată.
O seară frumoasă şi succes cu fetele!

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa faceti cunostinta, dupa care incet incet sa intri in vorba cu ea, dupa poti ajunge la apropori care sa-i dea de inteles ca o placi, mici gesturi mici atentii o pot face si pe ea sa te placa.