| LaLaLa_9690 a întrebat:

Daca iti place de un baiat si ai o vaga impresie ca si el te place putin, cum poti sa nu stiu sa zicem sa fi cu el sau sa-l faci sa te placa? Mai ales ca el umbla cu niste baieti care sunt genu smecheri? Nu vreau raspunsuri de genu intreaba-l. mi-ar placea unele clare de genu faci asta si dupa aia asta
Mersi multt:*, fundita pentru cel mai folositor raspuns:*

1 răspuns:
| Diaa_8436 a răspuns:

Buna obitaa:*:*
pai in primul rand nu trebuie sa. l faci tu sa te placa totul vine de la sine intra in discutie cu el despre ceva ce ii place un film joc fotbal
sau daca nu cere. i id
ceva si apoi dupa indelungi comunicarihee heeveti ajunge la un compromis:p