| anonim_4396 a întrebat:

Dacă m-am băgat putin intr-o spranceana cand m-am pensat (nu mult, nu prea se observa daca nu faci un colaj cu before and after), după cat timp v-am creste înapoi ca inainte?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De unde sa stim cat de repede iti creste tie parul? Poate sa creasca intr-o saptamana si ceva sau intr-o luna. Poti pana atunci sa ti le corectezi cu-n creion de sprancene

| FruttiFresh300 a răspuns:

O săptămână poate. Depinde cât de repede îți cresc în mod normal.