| anonim_4396 a întrebat:

Daca m-am inecat cu o coaja de samanta ce se poate intampla? O tot simt in piept, se poate sa se fi dus la plamani?

6 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da,o sa mori in chinuri groaznice de la o coaja de samantasad

| Ap0cAl1p5a a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Nu este adevaratstraight face

| Voidwithin a răspuns (pentru Ap0cAl1p5a):

Ba da eu asa am patit.

| OchiiCaprui a răspuns:

Daca o simti incontinuare, cel mai bine este sa mergi la medic, sa nu se agraveze.
Chiar daca e doar o coaja de samanta poate cauza probleme mari.

| ConstantinCornel a răspuns:

Corpul o să o elimine în timp, deci nu iți fă griji!

| Ap0cAl1p5a a răspuns:

Parerea mea este ca daca tu zici ca o simpti in piept cel mai bine este sa mergi la medicu de familie eu ti-am dat un sfat faci cum vrei succes.
Fundita?:-D