| kkiwi45miau a întrebat:

Daca ma arunc de la etajul 10 in picioare, aterizez in picioare?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu, vei ajunge ca un ghiveci. Vei fi adunat cu lopata de pe asfalt.
Te plictisesti, asa-i?

| MarianWLF a răspuns:

Daca esti din neam de feline, da.
Nu mai bine mergi la o piscina?

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, doar ca picioarele tale vor iesii prin umeri... de la viteza cu care aterizezi.

| dullcat a răspuns:

Nu mai bine nu te arunci deloc? Intreb si eu...

https://www.antisuicid.ro/contact/

| Furnicuta000 a răspuns:

Sa nu faci niciodata asa ceva, corpurile noastre nu sunt facute sa reziste unei asemenea cazaturi. Sau poate doamne fereste aterizezi peste un om nevinovat cum a fost desteapta aia care s-a aruncat de la balcon si a cazut peste o femeie care a murit...ironia sortii