| DouaPuncteIcs a întrebat:

Daca ma dau cu spirt pe fata ce se intampla?:d

Răspuns Câştigător
| Happiness_8100 a răspuns:

Depinde.Cunost o fata care era sa isi arda pielea cu spirt, pentru ca avea multe cosuri pe frunte si a vrut sa le usuce.Pentru ten nu este chiar cea mai buna optiune, pentru ca este destul de tare, iar tenul este sensibil. Daca ai o rana sau ceva, poti sa folosesti ca sa dezinfectezi, dar pur si simplu sa dai pe fata nu recomand.happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Se usuca pielea foarte rau.

| Libelle a răspuns:

Nimic.
Dar nu cred ca esti un baiat care nu a auzit de lotiune si se da cu spirt dupa ras.

| Sapphire a răspuns:

Nimic rau. Asta daca nu ai vreo rana deschisa pe fata.
Doar iti dezinfecteaza tenul si iti usuca cosurile, in cazul in care ai.

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Iti cureti tenul si ti` se usuca cosurile!tongue

| DouaPuncteIcs explică:

Nu's baiatlaughing