| Chris_8217 a întrebat:

Ce se intampla daca imi dau cu spirt pe cosuri?

7 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Nu cred ca nimic

| bby a răspuns:

O prietena s-a dat si i-a aparut mai multe cosuri :d
deci te sfatuiesc sa nu te dai :p

incearca Tender Care Balsam de tratament de la oriflame dar i se zice "cutiuta cu minuni" este foarte buna si nu e scumpa sa iti iei varianta roz daca vreiwinking
este cea mai buna solutie
ti-o zis din propria experienta
intr-o zi iti dispar fara sa lase urme!

| aly a răspuns:

Nu stiu ce ti se intampla, dar stiu ca nu este bine.

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Le dezinfectezi. Mie cand imi apare un cos il dau cu spirt si pun un cub de gheata pe el, iar a doua zi se trace. Succeswinking

| blackangel_7400 a răspuns:

Nu ţiaşi sugera să te dai cu spirt îţi vor eşi mai multe coşuri. Dar încearcă Zineryt se gaseste la orce farmacie este o soluţie anti acneie. Eu am folosit-o şi nu mai am nici un coş. Şi credemă că am avut o problemă foarte mare cu coşurile. Merge garantat. Apropo soluţia îşi face efectul în timp şi trebuie să cumperi 2-3 flacoane (după ce se termină primul) dar după aceia nu vei m-ai avea proble deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa faci asta! eu iti zic ca am incercat si da cu otet. da, cu otet, functioneaza si nu glumesc. iti pui putin in fiecare zii ( ajunge o data pe zi) si la inceput o sa usture putin dar este bun ca elimineaza cosul il face sa dispara cu zilele.

| lore12345 a răspuns:

Sa nu faci asta! se infecteaza rau de tot...