| bobi595 a întrebat:

Daca ma duc la cosmetica este vreo solutie pentru a scapa de cosuri?

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,in mod sigur, numai ca te,, scapa,, si de ceva bani-si nu prea putini. Spala fata de 2-3 ori pe zi cu o infuzie calduta de musetel, menta sau coada -soricelului si foloseste o crema.La orice farmacie ceri o crema pentru cosuri si stiu ei ce e bun-sunt foarte multe.

| MenTho0L a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, iti zic doar ca eu am scapat de ele foarte repede cu o crema pe baza de SPIRULINA, informeaza-te pe google despre aceasta crema si incearc-o!