| anonim_4396 a întrebat:

Daca mama si tatal meu nu imi accepta prietenul ce ar trebui sa fac.Adica ma lasa sa stau cu el da nu prea ii incanta... thinking

Răspuns Câştigător
| Loovee a răspuns:

Poate ca parintii tai nu sunt de acord cu el din cauza varstei pe care o ai tu sau el. Daca vreti cu adevarat sa fiti impreuna demonstrati-le parintilor tai ca este un baiat bun care te merita si care te va apara. Mult succesc. Fundita :*?

2 răspunsuri:
| AnnaaLuvYa a răspuns:

Bună! Se mai întamplă e adevărat dar cred că nu îi place atitudinea lui. Încearcă să îi întrebi ce nu le place la el iar după să îi spui acestuia să schimba acel lucru care nu le place lor măcar când sunt ei față în față. Succes!

| tzintar a răspuns:

Ce varsta ai? Faptul ca nu-i incanta si ti-o arata in fata eu zic ca-i o greseala. Oricum, daca intr-adevar tii la el si nu aveti de gand, prea repede, sa faceti "prostioare", o sa se obisnuiasca cu situatia asta.
Repet, cati ani ai?