| CristinaTaranu a întrebat:

Daca merg la sala, in cat timp se vor vedea rezultatele daca merg 5 zile pe saptamana a cate 1, 2 ore?
Si cam cat pot sa slabesc?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WUB a răspuns:

Se vor vedea destul de repede, mai ales dacă faci antrenamentul intens, dar te sigur că lipsa de energia își va face foarte bine simțită lipsa, trebuie să ai de asemenea și o dietă cu multe fructe, legume, fără produse făinoase ( paste, pâine, etc ) și fără prăjeli!

Poți slăbi cu programul făcut de tine plus această dietă sau regim cam 10 kg in 2 săpt.