| UmbraDeVulpe a întrebat:

Daca mi-a trimis cineva un link in care a spus ca e poza cu ea si dupa aia am dat click si a spus ca pagina nu a fost gasita si dupa a spus ce model de telefon am si ca ma vede prin camera a vorbit serios oare? Sau doar a facut misto? Pe omegle s-a intamplat, daca chiar a vorbit serios pot pati ceva? Si ce am de facut daca da?

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Ca sa fii sigur, fa un full reset la telefon. Se poate.

Răspuns utilizator avertizat
| VoidEternal a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Posibil dar ce altceva poți face? Să arunci telefonul? Daca ai ceva malware instalat orice activitate de pe telefon îți poate fi înregistrată. Parola, carduri, conturi, etc. Un reset ar fi singura soluție.

| annoyingglitterposts a răspuns:

Bună,posibil să fi fost o glumă, doar să fi mai atent data viitoare că sunt și oameni rău voitori pe internet, seară bună!