| LauraFll a întrebat:

Daca mi-as da un pierce in limba ar durea? dar unu mai jos de buza nu pe buza. daca intelegeti.

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Doare, nu mai e trendy, nu se mai poarta, e inestetic si deloc igienic!

| BoBBy a răspuns:

@Sataninside Merita pe dq

| yulysym a răspuns:

Buna eu sunt in liceu. cu tine si te sfatuiesc ca daca fumezi sa nu iti dai pierce pentru ca trebuie sa renunti 1 saptamana. Iar daca nu fumezi atunci cancerul de piele este favorizat pana la35 la %. Asa ca tu decizi daca vrei sa ai probleme sau nu...