| ReZiSTorr a întrebat:

.. deci. imi place de o fata mai mica cu 1 an decat mine. si ei ii place de mine. ne cunoastem mai bine din 2012. sta aproape de casa mea. am fost cica " impreuna ", ea avand 11 ani iar eu 12. dar nu ne tineam de mana. mai mult nu vorbeam..acum ea are 13 iar eu 14. ideea e ca amanduroara ne este rusine deoarece cand eram "impreuna" vorbeam doar pe facebook... acum ne placem reciproc. cum putem amandoi sa facem in asa fel sa nu ne mai fie rusine?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Continuati sa va vedeti cat mai des, plimbati-va prin parc si usor, usor, va trece si rusinea.

| English_Johnny_1993 a răspuns:

Kinderilor va mananca, un sfat pentru tine joaca-te cu maimuta ta singur happy Succes