| amdr001 a întrebat:

Daca mie imi place un baiat... ne-am cunoscut, dar el pur si simplu nu ma saluta dar nu stiu de ce:O nu sunt gen: nebuna sau prea directa sau cv de genu asta... dar nu ma saluta si nu stiu de ce, doar am vorbit si pe messenger, facebook si nu stiu cum sa mai vorbesc cu el, cum sa il abordez, sunt glumeata, dar nu stiu cum sa il fac sa vorbeasca cu mine :O:O:O va rog, imi dati si mie niste sfaturi? big grin

2 răspunsuri:
| gabytablitza a răspuns:

Greu incearca sa stati intr-un loc mai retras sau vb cu o fata sal intrebe cam cat la suta te place el pe tine dupa ce o sa afli sal intrebi pe mess daca vrea sa fie cu tine el poate nu te saluta ca sunt si altii in perajma nu stiu ce sa-ti zic

| amdr001 explică (pentru gabytablitza):

Mersi de sfat :* mai astept raspunsuri si atunci pot declara un raspuns castigator, caci imi place al tauwinking doar ca el e mai nepasator de fel... nu stiu ce sa zic straight face insa imi place...winking