| CaTaLiN41729 a întrebat:

Daca moneda oficiala ar fi "fericirea" tu cat de bogat ai fii?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Depinde, în unele momente as fi cea mai bogată fată de pe pămînt dar în unele aș avea un venit mai modest, dar niciodată nu aș fii săracă pentru că oricât de tristă aș fii mereu prietenii îmi sunt aproape și mă înveselesc.

140 răspunsuri:
| xioliolioloix a răspuns:

As fi hoinar

| kidda0kettamine a răspuns:

Acum as fi falimentara big grin Dar in unele momente as putea fi si cea mai bogata de pe pamant big grin

| Y2k a răspuns:

Depinde de circumstante nu krd ca as fi cine stie dar daca as castiga la loterie dati cu seamalaughinglaughing

| xBlueEyes a răspuns:

I'll be everytime billionaire:pwinking

| ioana_6604 a răspuns:

Buna,
Depinde de situatie in momentul de fata as fi cea mai bogata din lume insa sant momente in care as merge la cersit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu de obicei sunt super fericita love struck As fi super miliardara.laughing De la cer pana la pamant. As vrea sa existe moneda asta. love struck Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fii super de bogata, miliardara...dar cand sunt trista rau...sunt saraca(as fi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc, deoarece fericirea e un lucru trecator, azi esti fericit maine esti tristwinking.

| AnonimuszWss a răspuns:

In momentul acesta, as fi cersetorsad

| MerVeilleuX a răspuns:

Extrem.

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Depinde...cateodata as fi multimiliardara
Dar uneori simt ca sunt cea mai saraca.

| UsErNaMeTPU a răspuns:

Sarac lipit pamantului

| Dainel a răspuns:

Daca ar fi asa eu poate as fi destul de bogt dar, cu prieteni as fi cal mai bogat deoarece ei ma ajuta sa trec peste toate, dar sunt momente in care as fi sarac cand prieteni nu imi sunt aproape ca in momentul de fata sad.An concluzie nu poti fi cel mai bogat (in fericire) mereu

| Frontal a răspuns:

In momentele acestea, avand in vedere toate persoanele care ma inconjoara, tinuturile in care stau. Romania o tara asa de frumoasa cu economia la pamant
Cred ca as fi bogat. big grin asa si asa

| TheQuestion a răspuns:

E criza, suntem saraci!

| Xeris a răspuns:

In unele zile as fi saraca si in altale multimiliardara.

| Wally26 a răspuns:

Suuuuuuper suuuper bogat

| hamstericious a răspuns:

Milionar

| Aleeecsaaa a răspuns:

Foarte bogata :X:X Pentru ca eu cam 90% din timpul meu mi-l petrec distranduma si iesind cu prietenele etc... In aceste momente n-ai cum sa fii suparatta laughing

| CuteLittleKitty a răspuns:

Cred ca as fi cea mai bogata persoana de pe pamant

| Alin_6165 a răspuns:

Pai sa vedem... Fericirea e ceva care vine si...trece, la fel ca si bogatia monetara, asa ca raspunsul meu este ca in principiu da. M-as bucura de momentul in care as avea acel "capital" de fericire, cu alte cuvinte as trai clipa iar cand s-ar termina, nu m-as gandi din timp la acel moment. Deci, as fi chiar foarte bogat!

| MyaMySeSpune a răspuns:

Pentru mine.bogat inseamna fericithh sh iubithh.Mie destul...

| catalin_7637 a răspuns:

Cel mai bogat pentru ca m-as pricepe sa fur altora "monedele" laughing

| DarkFire a răspuns:

As fii miliardarbig grin

| sabrisabrinuta a răspuns:

Uneori as fii bogata, alteori foarte saraca dar prietenii si familia na fac sa fiu cea mai bogata persoana din lume, asta simt

| DyanushDydy a răspuns:

Saracastraight face.Imi lipseste cel mai de pret lucru dragostea lui.

| Marshkaa a răspuns:

As fi clar un upper class laughing

| any1508 a răspuns:

Cea mai bogata

| Andreea12_9296 a răspuns:

Pai :
luni=bogata rau
marti=mai bogata ca luni
miercuri=inot in bani
joi=sarmana
vineri=modesta
weekend=nu mai pot sa vb am prea multi bani ca sa stau de vorbahappy

| AdiTzA029 a răspuns:

Miliardara