| CaTaLiN41729 a întrebat:

Daca moneda oficiala ar fi "fericirea" tu cat de bogat ai fii?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Depinde, în unele momente as fi cea mai bogată fată de pe pămînt dar în unele aș avea un venit mai modest, dar niciodată nu aș fii săracă pentru că oricât de tristă aș fii mereu prietenii îmi sunt aproape și mă înveselesc.

140 răspunsuri:
| alice976 a răspuns:

Falita

| dyana_5637 a răspuns:

Nusti dac as fi asa de fericita

| Maryuca_5925 a răspuns:

100% sunt fericit toata ziulica!big grin

| Ana_1994 a răspuns:

N as fi bogata deoarece eu in viata aceasta n am fericire

| carmen2980 a răspuns:

Pai nu cred ca as fi prea bogata(in ultima perioda am fost foarte trista).Dar ar fi super.

| claudiaaaaaaa08 a răspuns:

FOARTE fericita daca nu as avea timp sa ma gandesc!laughing

| Sunshine_5306 a răspuns:

As avea un salariu de aprox 10 000 lei pe luna. De atatea ori as zambi si as plange de fericire.
big grin
Sunshine

| RalucaRaluca18 a răspuns:

As fii egala ca toti ceilalti pentru Dumnezeu a pus in fiecare om cate un strop de fericire, noi doar trebuie sa il gasim...

| Terty99 a răspuns:

Destul de bogat pentru ca imi traiesc viata big grin

| Filipjack2000 a răspuns:

Cam sarac...

| theutza_5265 a răspuns:

OoOoOoOoO. As fi saraca, nu ca as fi vreo emokista care isi uraste viata, insa in viata mea e cam complicat cu fericirea, nu mi se intampla mai nimica bun, dar nici numaim nenorociri. Tot ce spun e ca as fi pe strazi fara niciun ban!winking

| kidu_9369 a răspuns:

Depinde cateodata miliardar cateodata mai modest dar niciodata sarac pentru ca am prieteni foarte buni si nu ma lasa la greubig grinbig grinbig grin

| 1996petea a răspuns:

Cel mai bogat

| MITI_2316 a răspuns:

Cred ca daca totul in lumea asta sar cumpara cu aceasta monedaFERICIREA absolut toti ar fi BUNII de ce? simplu sa aiba monezi.

| melisutza a răspuns:

Nu pot sa spun.ca as fi.foarte bogata.laughing

| Marinela_9883 a răspuns:

Cataline, fericirea e relativa. Am fost "bogata" prima perioada a vietii si "saraca" in a 2-a jumatate a vietii. Nu stiu daca fericirea si bogatia fac tandem impreuna. La mine n-a fost asa, nu pentru ca n-am stiut sa pastrez sau sa ma bucur de ce am, ci pentru ca soarta de multe ori iti e potrivnica si nu mai esti tu cel care hotaraste. De exemplu: acum 8 ani mi-a murit sotul, iar acum un an, fiul. Cum pot fi "bogata" astfel?

| catalina_7363 a răspuns:

As fi unul dintre cei mai bogati oameni din lume.

| dedu_6640 a răspuns:

Pai poate as fi foarte bogata.
Probabil daca am o viata buna sau am familia alaturi si as fi atat de fericita.love struck as fi foarte bogata.
Cand sunt suparata ma ajuta prieteni si probabil in momentele alea as fi miliardara. Pentru ca stiu ca in zilele de astazi conteaza bani dar in unele cazuri prieteni sunt mai buni decat bani. happy

| stefy_7697 a răspuns:

Cateodata explodez de fericire, altadata nici nu ma mai recunosti.
As avea fericirea necesara incat sa traiesc.

| smecherul20001 a răspuns:

Fericirea nu insesamna neaparat sa fi bogatwinking fericirea ar fi daca esti alaturi de cine iti doresti poti sa fi fericit si sa fi sarac dar totusi daca esti bogat de la un moment dat incepi sa te plictisesti fiindca prietenii [ majoritatea ] nu ar fi prieteni adevarati ar fi prieten/a cu tine doar pentru bani asa ca trebuie sa ai grija cand iti alegi prieteniiwinking dar totusi in fine deci ai foarte mare grija cu cine te imprietenesti dar ca sati raspun laintebare as fi uneori cel maiamarat de pe pamant dar undeoti suuper bogat big grin fundita plss

| mircea_3681 a răspuns:

Cu nimic