| ioanalavinia a întrebat:

Daca ne machiem de tinere facem riduri mai tarziu ca asa se spune

4 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Mie nu-mi plac fetele care se machiaza.Toti avem defecte, si nu trebuie sa le ascunde prin fond de ten sau ce stiu eu.

| Andreutzaaandreea a răspuns:

Depinde de persoana...dar, nu prea bine pentru ca iti strici fata si mai tarziu iti va fi mai greu si vei arata mai batrana

| Dเlє๓คTค a răspuns:

Da! Eu aşa spun, zilele trcute am ctit o itrebare de genu:,, am 17 ani si folosesc fond de ten de3-4 ani credeti ca de la el am rduri,, ceva de genu.Trebuie sa iti lasi tenul sa respire. sper ca te-am ajutat!

| αηυтzα a răspuns:

Ioanalaughing nu te teme machiazate cat vrei fii frumoasa ca dupa cativa ani vor aparea destule chestii pentru fata si destule creme pentru a fi mult mai frumoasa. Sfatul meu machiazate cat vrei si cum vrei...winking