| Bixuuuuuu a întrebat:

Daca nu am sangerat la contactul sexual, teoretic as fi virgina, nu? Mentionez ca a introdus penisul putin si nu am sangerat. Cela mai bine isi da seama un doctor ginecolog, nu?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu toate sangereaza la dezvirginare si da, cel mai bine stie un ginecolog

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tocmai ca teoretic nu mai esti virgina. Virgina esti pana la primul contact sexual, nu conteaza durata sau adancimea. Himenul putea la fel de bine sa fie deja rupt, sa fie elastic si sa se rupa dupa 20 contacte sexuale, sau la nastere. sau poate s a rupt si nu ai sangerat.

| Grimmjow69 a răspuns:

Cu siguranta esti virgina, daca nu ti-a curs sange poti sta linistita, pana la urma himenul, oricat de subtire ar fi el nu se rupe chiar asa usor, depinde de la femeie la femeie.